Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Lie-Gjemre, Johan (1900-1991)
Juni 1989

Olje på lerret
68x82
Signert og datert nede t.h.: Lie-Gjemre -89.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000