Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Mosebekk, Olav(1910-2001)
Stille stund

Litografi, lysmål
50x39
Signert nede t.h.: O. Mosebekk

Nummerert nede t.v.: 46/60. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00