Mosebekk, Olav(1910-2001)
Stille stund
Litografi, lysmål
50x39
Signert nede t.h.: O. Mosebekk
Nummerert nede t.v.: 46/60. Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Litografi, lysmål
50x39
Vurdering