Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Mosebekk, Olav (1910-2001)
Aften

Litografi, lysmål
52x39
Signert nede t.h.: O. Mosebekk

Påtegnet nede t.v.: særtrykk. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering