Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Mann med unghest

Litografi, lysmål
48x61
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 198/260.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering