Aulie, Reidar(1904-1977)
Mann med unghest
Litografi, lysmål
48x61
Signert nede t.h.: Reidar Aulie
Nummerert nede t.v.: 198/260.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 200
Litografi, lysmål
48x61
Nummerert nede t.v.: 198/260.
Vurdering