Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Sne ved sjøen

Litografi, lysmål
46x53
Signert nede t.h.: Reidar Aulie

Nummerert nede t.v.: 260/360.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500