Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Rendez-vous 1972

Fargeradering, lysmål
30x36
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen. 1972.

Nummerert nede t.v.: 11/35. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering