Jensen, Ulf Valde(1945-)
Silhouette 1976
Fargeradering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1976.
Nummerert nede t.v.: 38/85.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000
Fargeradering, lysmål
42x51
Nummerert nede t.v.: 38/85.
Vurdering