Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Silhouette 1976

Fargeradering, lysmål
42x51
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1976.

Nummerert nede t.v.: 38/85.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering