Jensen, Ulf Valde(1945-)
Knelende kvinne på svaberg 1972
Fargeradering, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1972.
Nummerert nede t.v.: 21/35.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 2 000