Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Knelende kvinne på svaberg 1972

Fargeradering, lysmål
41x52
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1972.

Nummerert nede t.v.: 21/35.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering