Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Japanske trykk
Kvinne med kimono

Litografi, lysmål
35x25
Skrevet på kartongen: by Toyokuni 1786-1864

Stemplet, trykket av Sakai Co. Ltd. Established 1874, Tokyo, Japan. 2 stk. selges samlet.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 4 000