Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Eriksen, Lars Martin (1869-1928)
Måneskinn

Olje på lerret
119x93
Signert nede t.v.: Lars Eriksen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Maaneskinn".

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering