Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Eriksen, Lars Martin(1869-1928)
Måneskinn

Olje på lerret
119x93
Signert nede t.v.: Lars Eriksen

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Maaneskinn".

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00