Eriksen, Lars Martin(1869-1928)
Måneskinn
Olje på lerret
119x93
Signert nede t.v.: Lars Eriksen
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Maaneskinn".
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Olje på lerret
119x93
Vurdering