Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Erichsen, Thorvald(1868-1939)
Rødt fjell 1917

Olje på plate
32x41
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Thv. E. 1917-

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden.

Kunstnerforbundet, Oslo 1967, kat.nr.?

Vurdering

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 15 000