Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Grønvold, Marcus (1845-1929)
Mann med hatt og vinglass 1920

Olje på lerret, oppklebet på plate
28x24
Signert og datert nede t.v.: M Grönvold 6/11 1920

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering