Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Strand, Svein (1934-)
Byutkant

Akvarell/gouache, lysmål
35x45
Signert nede t.h.: Strand

Hjørnet Bydøy Allé/Drammensveien.

UTSTILT:

Bergens Kunstforening 1980, kat.nr. 81.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering