Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Storn, Willi (1936-)
Blind fugl 1993

Litografi, lysmål
82x61
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 93

Nummerert nede t.v.: 17/80. Påtegnet nede t.v.: Kobolt. Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000