Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Storn, Willi(1936-)
Blind fugl 1993

Litografi, lysmål
82x61
Signert og datert nede t.h.: Willi Storn 93

Nummerert nede t.v.: 17/80. Påtegnet nede t.v.: Kobolt. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 500