Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi med håndkolorering
42x60
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000

Tilslag NOK 11 500