Komposisjon 1989
Litografi
65x90
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500
Litografi
65x90
Nummerert nede t.v.: 1/10.
Vurdering
NOK 5 000