Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1989

Litografi
65x90
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 89

Nummerert nede t.v.: 1/10.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 10 500