Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)

Litografi
64x76
Signert nede t.h.: Weidemann

Nummerert nede t.v.: 3/500.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000