Litografi
76x64
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 3/500.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 5 000
Litografi
76x64
Signert nede t.h.: Weidemann
Nummerert nede t.v.: 3/500.
Vurdering
NOK 3 000