Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Agger, Knud(1895-1973)
Kvinneakt

Litografi
68x77
Signert nede t.h.: Agger

Rifter og slitasje i margene.

Vurdering
NOK 2 500

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Tilslag NOK 1 250