Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Bjørlo, Per Inge (1952-)
Eg sjølv 1976

Linosnitt
64x56
Signert og datert nede t.h.: Per Inge Bjørlo -76

Påtegnet nede t.v.: Linosnitt E. T. (eget trykk). Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 5 000