Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Bleken, Håkon (1929-)
Komposisjon 1972

Litografi
63x85
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -72.

Nummerert nede t.v.: 162/250.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 2 000