Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1977

Litografi med mye håndkolorering, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Weidemann 77

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000