Komposisjon 1977
Litografi med mye håndkolorering, lysmål
40x52
Signert nede t.h.: Weidemann 77
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 9 000
40x52
Vurdering
NOK 10 000