Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1967

Akvarell på papir, lysmål
40x34
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 67.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering
NOK 3 000–5 000