Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Sommerlandskap
Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 4 500
Olje på lerret
50x55
Vurdering