Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
Sommerlandskap

Olje på lerret
50x55
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering