Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Fjell, Kai (1907-1989)
Gjensitteren 1936

Olje på lerret
126x145
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell -36

UTSTILT:

?, kat.nr. 40.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 64 000