Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Ut å reise

Litografi, lysmål
47x61
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Nummerert nede t.v.: 32/360.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering