Sommerauksjon

Auksjon torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Kihle, Harald (1905-1997)
Prestegards-Kviten

Litografi, lysmål
42x50
Signert nede t.h.: Harald Kihle

Påtegnet nede t.h.: lito. Nummerert nede t.v.: 19/290.

Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00

Vurdering