Kihle, Harald(1905-1997)
Prestegards-Kviten
Litografi, lysmål
42x50
Signert nede t.h.: Harald Kihle
Påtegnet nede t.h.: lito. Nummerert nede t.v.: 19/290.
Vurdering
Auksjonert torsdag 10. juni 2004 kl 20:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi, lysmål
42x50
Vurdering