Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kavli, Arne (1878-1970)
Kystlandskap

Olje på plate
66x80
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000