Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Jacobsen, August (1868-1955)
Interiør 1904

Olje på lerret
66x84
Signert og datert nede t.v.: Aug Jacobsen 1904.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000