Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Jacobsen, August(1868-1955)
Interiør 1904

Olje på lerret
66x84
Signert og datert nede t.v.: Aug Jacobsen 1904.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000