Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Hjulbåt og seilbåter i havn 1876

Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.v.: - F. Smith Hald 76

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 24 000