Smith-Hald, Frithjof(1846-1903)
Hjulbåt og seilbåter i havn 1876
Olje på lerret
38x56
Signert og datert nede t.v.: - F. Smith Hald 76
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
38x56
Vurdering