Müller, Morten(1828-1911)
Folkeliv ved innsjø 1875
Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.
Vurdering
NOK 30 000–50 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Olje på lerret
53x78
Vurdering
NOK 30 000–50 000