Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Müller, Morten (1828-1911)
Folkeliv ved innsjø 1875

Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Morten - Müller. 75.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000