Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Onsager, Søren(1878-1946)
Liggende kvinneakt 1911

Olje på lerret
54x77
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1911

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 145 000