Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Onsager, Søren (1878-1946)
Liggende kvinneakt 1911

Olje på lerret
54x77
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1911

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 145 000