Onsager, Søren(1878-1946)
Liggende kvinneakt 1911
Olje på lerret
54x77
Signert og datert nede t.h.: Søren Onsager 1911
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 145 000
Olje på lerret
54x77
Vurdering