Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Stilleben med krabber 1928

Olje på plate
56x64
Signert og datert nede t.h.: Bernhard Folkestad 1928

Påtegnet på baksiden av platen: Nature Morte.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering