Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Romsdalshorn 1886
Olje på mahognyplate
16x13
Signert og datert nede t.v.: H.W.A. 86.
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på mahognyplate
16x13
Vurdering