Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Romsdalshorn 1886

Olje på mahognyplate
16x13
Signert og datert nede t.v.: H.W.A. 86.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering