Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Fra Alfarnæs i Romsdalen

Olje på plate
27x45
Signert nede t.v.: Herman W Anker

Påtegnet med tittel på baksiden av platen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering