Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Komposisjon 1970

Olje på lerret
75x111
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 85 000