Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Komposisjon 1970

Olje på lerret
75x111
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 70.

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 85 000