Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Hagen, Else (1914-2010)
Barn ved strand

Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Else Hagen

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000 med forbehold