Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Aften 1919

Olje på lerret
93x94
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -19

Angivelig fra Skåtøy.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 41, med tittel: Aften.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000