Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Lund, Henrik (1879-1935)
Portrett av Agnes Mowinckel 1918

Olje på lerret
75x60
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -18

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 151 med tittel: Agnes Mowinckel.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000