Rian, Johs.(1891-1981)
Naken kvinne og mann
Tresnitt
50x40,5
Signert nede t.h.: J Rian
Hengslet. Margene beskåret. Har vært brettet rundt glass ved gammel innramming, brettene er presset ned. Kan være unika, eller et meget begrenset opplag.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000