Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Kraugerud, Ragnar (1909-1987)
Landskap

Olje på lerret
87x102
Signert nede t.v.: RK

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering