Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Nerdrum, Odd (1944-)
Morgen på Citadellet

Olje på lerret
79x98
Signert nede t.v.: Nerdrum

Malt i 1970-årene.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000

Tilslag NOK 460 000