Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Sparre, Victor (1919-2008)
Vårlengsel 1981

Olje på lerret
81x66
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -81

Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 18 000