Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Hansen-Krone, Johanne Marie (1952-)
Skygge mot grønt og svart

Olje på lerret
100x150
Signert nede t.h.: JMHK

Signert og datert på baksiden av lerretet: JMHK-92.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1994, kat.nr. 4 med tittel: Skygge mot grønt og svart.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering