Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstløv 1936
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h: R. Th 36
Vurdering
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering