Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Høstløv 1936

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h: R. Th 36

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Tilslag NOK 15 000