Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Høstløv 1936

Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t.h: R. Th 36

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000