Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Heiberg, Jean (1884-1976)
Landskap 1945

Olje på lerret
60x73
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1947, kat.nr. 158.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000