Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Balke, Peder(1804-1887)
Gaustadtoppen 1858

Olje på plate
47x58
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Balke 58?

Vurdering

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00