Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Mehl, Eilert (1865-1941)
Diana og Chasseur

Olje på lerret
112x151
Signert nede t.h.: Eilert Mehl.

Påtegnet med tittel nede t.h.

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering