Grev Wedels Klassiske og Moderne

Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00

Enger, Erling (1899-1990)
Landskap med trær 1948

Olje på plate
50x61
Signert og datert nede t.h.: 1948 Erling Enger

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000