Auksjon mandag 29. november 2004 kl 18:00
Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Landskap 1928

Olje på lerret
80x98
Signert og datert nede t.h.: H.L.M.-28.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.

Landsutstillingen for bildende kunst, Trondheim 1980.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00