Mohr, Hugo Lous(1889-1970)
Landskap 1928
Olje på lerret
80x98
Signert og datert nede t.h.: H.L.M.-28.
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av lerretet.
Landsutstillingen for bildende kunst, Trondheim 1980.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert mandag 29. november 2004 kl 18:00